A PHP Error was encountered Severity: NoticeMessage: Only variable references should be returned by referenceFilename: core/Common.phpLine Number: 257<
Vali Civelek Seydikemeri Ziyaret Etti

Vali Civelek Seydikemeri Ziyaret Etti

Muğla Valisi Esengül Civelek Seydikemer İlçesine iadeyi ziyarette bulundu.

Son yayınlanan Valiler kararnamesi ile Kırklareli Valiliğin den Muğla Valiliğine atanan Esengül Civelek Seydikemer ilçesine iadeyi ziyarette bulundu .Vali Civelek ilk olarak Seydikemer Kaymakamlığını ve Muhtarlar derneğini ziyaret etti.Ordan Seydikemer Belediyesine ziyarette bulunan vali Civelek’i Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz,Belediye Başkan yardımcıları Ramazan Kaynak, Mustafa Karakuş ve Seydikemer belediye personelleri karşıladı. Muğla Valisi Esengül Civelek, Başkan Otgöz den bilgiler alarak yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulundu.

Başkan Otgöz Seydikemer Belediyesine yaptığı İadeyi ziyaret için Vali Civelek’e teşekkür ederek Seydikemer in yöresel dokuma kiliminden hediye etti.

Muğla valisi Esengül Civelek Seydikemer Belediyesine yaptığı ziyaret sonrasında Sivil Toplum Kuruluş (STK) ziyaretlerine devam etti. En son olarak Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesi Tendürek bölgesinde terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonda şehit düşen Alper Seven’in ailesini ziyarette bulundu.

 

2017-08-02

Diğer Haber

Yorum Yap