A PHP Error was encountered Severity: NoticeMessage: Only variable references should be returned by referenceFilename: core/Common.phpLine Number: 257<
Başkan Otgöz Belediye Kadın Personelin Kadınlar Gününü Kutladı

Başkan Otgöz Belediye Kadın Personelin Kadınlar Gününü Kutladı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Seydikemer Belediyesinde çalışan bayan personellerin Kadınlar Günü’nü kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Seydikemer Belediye Meclis Toplantı salonunda bayan personellerle birlikte sohbet eden Başkan Otgöz, yılın her gününde kadınların hatırlanması gerektiğini söyledi.

Kadın personellerin tamamına tek tek hediye veren Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz: Özel günler, bir gün yad edilecek günler değil. Nasıl ki Anneler Gününde, Babalar Gününde anne-babalar bir gün değil her gün anılıyorsa, kadınlarımız da her gün anılacak. Hem evde çalışan hem de iş yerinde çalışan bayanlar olarak sizlerin yükü daha da ağır. Belediye olarak siz kadınlara gereken değeri ve önemi veriyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin  ferdi olmaktan büyük bir onur duyuyorum. Her birimiz değişik noktalarda milletimize hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Allah, hepimize sağlıklı ömür versin. Biz de bu hizmetleri devam ettirelim. Sizlerle birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Hizmetlerimize olan katkılarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü canı gönülden kutluyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum, dedi.

 

2017-03-09

Diğer Haber

Yorum Yap