A PHP Error was encountered Severity: NoticeMessage: Only variable references should be returned by referenceFilename: core/Common.phpLine Number: 257<
Yollar 4 Koldan Asfalta Hazırlanıyor

Yollar 4 Koldan Asfalta Hazırlanıyor

4 Koldan Yürütülen Yol Düzenleme ve Asfalt Hazırlıkları Çaltıözü Mahallesinde de Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Çaltıözü Mahallesinde başlatılan asfalt alt yapı hazırlık çalışmaları devam ediyor. Muğla'nın 2.inci büyük yüz ölçümüne sahip Seydikemer ilçesinde, Seydikemer belediyesi bir yandan hiç yolu olmayan yolları açarken, bir yandan da patika olan yolları asfalta hazırlık çalışmalarını da  aralıksız sürdürüyor

İkilemliğe meyil vermediklerini söyleyen Seydikemer Çaltıözü mahalle muhtarı Muhsin Alaşan “Mahallemizde geçmişten günümüze kadar böyle çok bozuk eşek gitmeyecek tarzda yollarımız vardı. Bunları Sağ olsun belediye başkanımız Sayın Yakup Otgöz’ün sayesinde günümüze uygun modern hale getirmeye çalışıyoruz.  Başkanım bir istediğimizi iki etmedi hiçbir zaman geçen yıl baya bir parke yaptık bu yıl da 7-8 km asfalt yapacağız. Şuan alt zeminini hazırlıyoruz. İnşallah gelecek döneme yol konuşuyor olmayacağız mahallemizde baya tamamlamaya çalışıyoruz. Allah izin verirse gelecek döneme bir herhalde ormanda ki yangın şeritleri kalacak onlarda artık orman işletme müdürlüğü halleder. Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Belediye başkanımdan Allah razı olsun diyoruz başka diyecek bir şeyimiz yok. Vatandaşlarımızda görüyorlar zaten yapılanı.

Şuan yapmaya çalıştığımız yol eski muhtar Mustafa Yaman abimizin yolu hiçbir zaman kimseyi ötekileştirmeden her insan bizim insanımız gözüyle bakarak bütün yollarımızı dört dörtlük yapmaya çalışıyoruz kendileri de memnun, köyümüzde hiçbir zaman ikilemliğe meyil vermedik. Varsa bir ikilemlik onu ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımızdan da Allah razı olsun bizi dinliyorlar sıraya koyduk bütün vatandaşlarımızın işini sırayla teker teker bitireceğiz Allah’ın izniyle kendilerinin göstermiş olduğu sabırdan dolayıda teşekkür ediyorum vatandaşlarımızdan Allah razı olsun “ dedi.

Gördükleri hizmetten memnun olduklarını söyleyen mahalle muhtarı Muhsin Alaşan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e ve Fen işleri ekiplerine teşekkür etti.

 

2017-07-31

Diğer Haber

Yorum Yap