A PHP Error was encountered Severity: NoticeMessage: Only variable references should be returned by referenceFilename: core/Common.phpLine Number: 257<
Birlik ve Beraberlik İçerisinde Nice Hizmetlere

Birlik ve Beraberlik İçerisinde Nice Hizmetlere

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE NİCE HİZMETLERE
19 Ekim Muhtarlar günü kapsamında değerli muhtarlarımızı bu özel gününde, Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz AK Parti İlçe Başkanı Salih Gümüş, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Ramazan Kaynak ve Kurum Müdürlerimiz muhtarları yalnız bırakmadı. 19 Ekim Muhtarlar günü için düzenlenen çelenk takdim töreninin ardından Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu muhtarlarımızı makamında kabul etti. Sonrasında Seydikemer Belediyesi’nin muhtarlar için düzenlemiş olduğu yemekte konuşan Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Muhtarlık makamı, yerel demokrasinin en eski örneğini oluşturmaktadır. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Bu kutsal meslek için 2 yıldır düzenlenen 19 Ekim Muhtarlar Günü Seydikemer’de birlik ve beraberlik içerisinde kutluyoruz. Muhtarlarımız halka hizmet yolunda bizlerle birlikte mücadele etmektedir. Vatandaş ile devlet arasındaki köprüyü oluşturan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar gününü kutlarım, bu dünyadan göçmüş olan arkadaşlarımıza Allahtan rahmet diler, sağlık problemi yaşayan muhtarlarımıza da acil şifalar dilerim.” şeklinde konuştu.
Yemekten sonra okunan duanın ardından Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu ve Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, muhtarlarla topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

2017-10-19

Diğer Haber

Yorum Yap