A PHP Error was encountered Severity: NoticeMessage: Only variable references should be returned by referenceFilename: core/Common.phpLine Number: 257<
Başkan Otgöz, Zerde Teyze’nin İftar Konuğu Oldu

Başkan Otgöz, Zerde Teyze’nin İftar Konuğu Oldu

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve eşi Nazife Otgöz, Güneşli Mahallesi’nde yaşayan 55 yaşındaki Zerde Gümüş’ün iftar sofrasına konuk oldular.
 
 
 
Ak Parti İlçe başkanı Ecz. Salih Gümüş ve eşi Gizem Hanım’ın yanı sıra Güneşli muhtarı Ali Gümüş ve Sosyal Yardım İşleri Müdür Vekili Kasım Gürbüz’ünde eşlik ettiği iftar yemeğinde Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve eşi Nazife Otgöz, Güneşli Mahallesinde yaşayan Zerde Gümüş’ün iftar sofrasına konuk oldular. 20 yıl önce eşini kaybettikten sonra asgari ücretle geçinen 2 çocuk sahibi oğlu Mehmet Gümüş’ün kanatları altında yaşamaya başlayan 55 yaşındaki Zerde Gümüş’e konuk olan Başkan Yakup Otgöz, Zerde teyze ve 2 torunu ile yakından ilgilendi.
 
 
Başkan Yakup Otgöz ve Ak parti İlçe başkanı Salih Gümüş’ün ziyaretinden dolayı oldukça mutlu kaldığını ifade eden Zerde Gümüş; “Belediye başkanım ve eşi evime gelerek bizimle iftarını açtı. Allah kendisinden razı olsun” dedi.
Her yıl vatandaşların iftar sofrasına konuk olmayı gelenek haline getirdikleri belirten Başkan Otgöz; “Bu yılda Güneşli Mahallemizde oğlunun kanatları altında yaşayan Zerde teyzenin iftar konuğu olduk. Hep birlikte Ramazan ayının güzelliğini yaşadık” dedi.
 

2017-06-14

Diğer Haber

Yorum Yap