A PHP Error was encountered Severity: NoticeMessage: Only variable references should be returned by referenceFilename: core/Common.phpLine Number: 257<
Başkan Otgöz' den Şehit Adnan Ergen'in Ruhuna Lokma

Başkan Otgöz' den Şehit Adnan Ergen'in Ruhuna Lokma

Başkan Otgöz, Eşenli Şehit Adnan Ergen'in Ruhuna Lokma Dağıttırdı

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki hain saldırıda şehit olan sözleşmeli Piyade Er Adnan Ergen için Cuma namazı çıkışı lokma dağıttırdı.

Emanetlerimiz
Cuma namazı için Eşen Merkez Yeni Cami'nde giden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Ak Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, cuma namazı sonrası Şehit Adnan Ergen’in ruhu için dağıtılan lokma ikramına katıldılar. Eşenli vatandaşlarla sohbet eden başkan Otgöz, sorunların çözümü için yapılan çalışmaları vatandaşlara anlattı. Pazar yerindeki pazarcı esnafını ziyaret eden Başkan Otgöz, Esnafa hayırlı işler diledi. Başkan Otgöz, daha sonra Hakkari'nin Dağlıca bölgesindeki hain saldırıda şehit olan sözleşmeli Piyade Er Adnan Ergen'in ailesine ziyarette bulundu. Başkan Otgöz, “Eğer biz bu topraklarda rahat ve huzurlu olarak yaşıyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz, her zaman şehit ailelerimizin yanında olacağız. Bizler her zaman sizlerleyiz, bize şehidimizin emanetisiniz” dedi. Şehit Er Adnan Ergen’in ailesi de yaşadıkları acının yıllar geçse de tarif edilemeyeceğini ifade ederek bu ziyaretlerin kendilerini mutlu ettiğini söylediler.

Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için önemli
Şehit ailesini evinden ayrıldıktan sonra Eşen Mahalle Muhtarı Hüseyin Oktay'ın 2 yıldır rahatsız olan kardeşi Yusuf Oktay'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Başkan Otgöz, ev içinden çıkamayan Yusuf Oktay’a akülü araba kullanabilir raporu alındıktan sonra kendisine akülü sandalye temin edebileceklerini söyledi. Başkan Otgöz, daha sonra vatanın yılmaz bekçileri olan askerleri karakolda ziyaret etti. Eşen Jandarma Karakol komutanı Astsubay Ali Hergül ile görüşen Başkan Otgöz, yakın zamanda yaşadıkları terörist vakasında göstermiş oldukları üstün başarılardan dolayı karakol komutanını tebrik etti.

Daha sonra ilçe merkezinde düzenlenen Seydikemer İmam Hatip Anadolu Lisesi yararına düzenlenen kermese katıldı. Okul müdürü İsmail Yıldırım ile görüşen Başkan Otgöz, İmam hatip Anadolu lisesi hakkında müdürden bilgi aldı.

Başkan Yakup Otgöz ve Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu’ya Seydikemer Ak Parti İlçe Başkanı Eczacı Salih Gümüş, Eşen Mahalle Muhtarı Hüseyin Oktay, Murat Demirci ve eşenli vatandaşlar eşlik etti.

 

2017-10-30

Diğer Haber

Yorum Yap