A PHP Error was encountered Severity: NoticeMessage: Only variable references should be returned by referenceFilename: core/Common.phpLine Number: 257<
Başkan Otgöz : Bu Yıl Seydikemer'in Atılım Yılı Olacak

Başkan Otgöz : Bu Yıl Seydikemer'in Atılım Yılı Olacak

Seydikemer Belediyesinin son bir yılda yaptığı çalışmalar değerlendirme toplantısında vatandaşlara anlatıldı.

Seydikemer Belediye başkanı Yakup Otgöz, yeni ilçenin belediye başkanlığı görevinde bulunduğu 3. Yılında, Tufanlar Düğün Salonunda düzenlenen değerlendirme toplantısında halka anlattı. İlçedeki bazı daire müdürlerinin yanı sıra, STK ve Oda Başkanları, muhtarlar, partililer ile çok sayıda vatandaşın katıldığı 3. Yıl Değerlendirme Toplantısı yaklaşık 2 saat sürdü.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve belediye daire müdürleri, ilçede son bir yılda yapılan belediye çalışmalarını Seydikemerlilerle paylaştı. Yüzlerce Seydikemer'linin katıldığı değerlendirme toplantısında çalışmalar ayakta alkışlanırken; Başkan Yakup Otgöz’e Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven tarafından tüm muhtarları temsilen plaket takdimi yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda belediye çalışmalarından derlenen video filmin ardından kısa bir açılış konuşması yapan Başkan Yakup Otgöz, hazırlanan slayt gösterisi ile 3. Yılda yapılan hizmetleri teker teker anlattı.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz 3 yılı geride bıraktıklarını belirterek: “Yol gibi dışarıda yapılan işlerin gözle görüldüğünü, esas problemimiz imar, imar sorununu en kısa sürede yapacağız. İki tane köprünün yapımı bu yıl içerisinde bitecek. 40 ve 80 metre kare iki köprüyü yapacağız. Yıllardır beklediğimiz belediye hizmet alanı ve hükümet konağının yerleri Allah’ın izniyle çözülüyor. Bu yıl içinde belediye hizmet binamızı, hükümet konağımızın ve üniversite yüksekokulun temelini hep birlikte atacağız. Çalışmak için çıktığımız bu yolda sizlere sözler verdik, verdiğimiz sözlerin hepsini yapamadık ama yapmak için gayret gösterdik. Art niyetimiz hiçbir zaman olmadı, hep iyi niyetle çalıştık, iyi niyetle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“BU YIL, İNANIN SEYDİKEMER’DE ATILIM YILI OLACAK”

Başkan Otgöz; “Geçen yıl 100 metre kareye yakın aşağı yukarı çift kat asfalt yaptık. Bu yıl hedefimiz, dolaştı, ekip arkadaşlarım onların verdiği sözün en az %80ni yapmaya çalışacağız. Bu yıl, inanın Seydikemer’de atılım yılı olacak, bunu hep birlikte göreceğiz” dedi.

Programda Seydikemerli Muhtarlar adına yapılan hizmetler için Başkan Yakup Otgöz ve ekibine teşekkür eden Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, “Gerçekten 3 yıldır gecesini gündüzüne katıp hizmetler yaptığı için Belediye başkanımıza huzurunuzda plaket taktim ediyorum” dedi.

 

2017-05-18

Diğer Haber

Yorum Yap