A PHP Error was encountered Severity: NoticeMessage: Only variable references should be returned by referenceFilename: core/Common.phpLine Number: 257<
40 Yıldır Beklenen Yol Mahalle Sakinlerini Sevindirdi

40 Yıldır Beklenen Yol Mahalle Sakinlerini Sevindirdi

Seydikemer Belediyesi Fen işleri Müdürlüğünce Temel Mahallesinde başlatılan stabilize yol çalışmaları hızla ilerliyor. Mahalle aralarında malzemelerin dökülmesinin ardından iş makinalarıyla düzleştirme çalışmaları yapılıp stabilize yollar vatandaşların hizmetine sunuluyor.

 

 

Daha önce çamur ve toz içerisinde bulunan mahalle, stabilize çalışmalarının başlamasıyla temiz bir ortama kavuşmanın mutluluğunu yaşayan mahalle sakini Ramazan   Yuluk “ Seydikemer belediye başkanımıza teşekkür ederiz yolumuz güzel oluyor yapılan hizmetten çok memnunuz arkadaşlarınızdan personelinizden de memnunuz hepsine teşekkür ederiz başkana işçiye personele herkese teşekkür ederiz yolumuz güzel oluyor. Belediye olduğundan beri hizmet alır olduk hizmet güzel bir şey tabi herkes hizmet bekliyor” dedi.

40 senedir buraya hizmet gelmiyor diyen Ramazan Topal” Bu mahalleye ilk ben geldim o zamandan beri yolumuz devamlı böyle duruyor işte bu şekilde idare ediyoruz sağ olsun belediye başkanımız muhtarımızda başta olmak üzere buraya yardımcı oldular asfalt oluyor ne güzel.  40 senedir buraya hizmet gelmiyor sadece greyder geliyor geçiyor hepsi o kadar öyle kalıyor. Bu ara sokak yani bir mahalle yolu çalışmalardan memnunuz sağ olsun personelde bizi iyi kötü idare ediyorlar sağ olsunlar” dedi.

Seydikemer belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün stabilize yol çalışmasın dan memnuniyeti dile getiren Temel Muhtarı Naim Sazcı” Belediyemizin, yollarımızda bize yaptırmak için verdiği bütün desteğe belediye başkanımız Sayın Yakup Otgöz’e ve ekibine çok teşekkür ederiz. Bir haftadır  yol çalışmamız devam ediyor. Bütün yollarımızı şuan yapmış vaziyetteyiz. Belediye başkanımız ve ekibinden Allah razı olsun. Teşekkür ediyoruz.

Daha önce hiç bu şekilde çalışma olmuyordu ve şuanda burası ilçe olduğundan beri bütün yollarımız ve hiç yol olmayan yolumuzu açtık. Ancak yaya olarak gidiliyordu ambulansın bile gitme şansı yoktu. Bu yolları şuan açtık.  Allah izin verirse asfalt çalışması yapılacak Allah razı olsun belediyemizden başkanımızdan ekibinden teşekkür ediyorum.

Sokaklarının yazın tozdan kışında çamurdan kurtulacağını belirten mahalle sakinleri, tüm mahalle adına Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e teşekkür ettiler.

 

 

2017-07-27

Diğer Haber

Yorum Yap